FOTOT/ Rama nuk e dëgjon kritikën e Patozit, as në Bruksel…

Seancën e fundit parlamentare, ku u miratuan ndryshimet ne qeveri dhe në Komisionet e Vetingut, deputeti demokrat Astrit Patozi e ka kritikuar kryeministrin Edi Rama për veshjen e tij.

Kjo, duke qenë se ai kishte shkuar në Kuvend me bluzë.

Por Rama e kaloi me humor, duke thënë se veshja e tij kthehet në stil.

Të njëjtën gjë Rama ka bërë edhe në takimin e kryeministrave të Ballkanit, me përfaqësuesen e lartë të BE-se, Federica Mogherini.

Ndërsa gjithë kryeministrat e tjerë kanë qenë me kostum, Rama ka shkuar në takim me një veshje sportive, dhe binte në sy nga kryeministrat e tjerë.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/rama-mogherini-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/rama-mogherini.jpg","attachment_id":"691604"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/rama-mogherini-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/rama-mogherini-1.jpg","attachment_id":"691605"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/rama-mogherini-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/rama-mogherini-2.jpg","attachment_id":"691607"}]
                 Loading...