FOTOT/ Rama nuk e dëgjon kritikën e Patozit, as në Bruksel…

Seancën e fundit parlamentare, ku u miratuan ndryshimet ne qeveri dhe në Komisionet e Vetingut, deputeti demokrat Astrit Patozi e ka kritikuar kryeministrin Edi Rama për veshjen e tij.

Kjo, duke qenë se ai kishte shkuar në Kuvend me bluzë.

Por Rama e kaloi me humor, duke thënë se veshja e tij kthehet në stil.

Të njëjtën gjë Rama ka bërë edhe në takimin e kryeministrave të Ballkanit, me përfaqësuesen e lartë të BE-se, Federica Mogherini.

Ndërsa gjithë kryeministrat e tjerë kanë qenë me kostum, Rama ka shkuar në takim me një veshje sportive, dhe binte në sy nga kryeministrat e tjerë.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/rama-mogherini-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/rama-mogherini.jpg","attachment_id":"691604"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/rama-mogherini-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/rama-mogherini-1.jpg","attachment_id":"691605"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/rama-mogherini-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/rama-mogherini-2.jpg","attachment_id":"691607"}]

20 komente në “FOTOT/ Rama nuk e dëgjon kritikën e Patozit, as në Bruksel…”

 1. Roland says:

  I lumte kari…..eshte karderr

  1. Agron fici says:

   Askushi

   MOS i shif gunen po punen
   Kokrra katunarit PA piken e integritetit

 2. toni says:

  Ky eshte gomar fare. ku e kane mendjen njerezit dhe ku I rref ketij!!

 3. optimizem per vendin says:

  Edi Rama, si duket, do ti jap nje dimension te ri jetes se lire dhe demokratike duke dale nga konturet e kufijve mbi veshjen, por jo vetem kaq. Si duket, veshja çdo dite me kostum dhe gravate eshte “diktature”, ndersa veshja e thjeshte e sportive eshte e drejte e çdo njeriu ne çdo vend e pozicion. E rendesishme eshte te mos dali lakuriq se tremb grate e Pd-se dhe Lsi-se. Edhe gazetari i dikurshem, Patosi, kete te fundit duhet te kete pase parasysh.

 4. Falcon says:

  Duket sikur i ka hyp pak vetja ne qejf; ku vete me ate veshje. Ne takimet zyrtare shkohet gjithmone me kostum, ‘period’ thone amerikanet.

 5. king says:

  I lumt ,Te gjith te veshur me estetiken e nje burri shteti ,kurse ky sikur Haxhi Plasa I Tiranes ,kaq kultur ka ky edhe perfacson nje shtet

 6. Rexho Filati says:

  Skandalozja eshte mjaft estetike dhe shume e mencur te Rama. Bravo Rama, duhet te konkurojme me mencurine dhe kreativitetin tone dhe jo me formalizma dhe hipokrizi.

 7. bb says:

  Mos i shiko tjetrit gunen por shikoi punen o Patos.

 8. Emiljano says:

  I ka fut nonji vize shoku dhe se ka rrujt trapin

 9. Ray says:

  Tamam psikopat. Ka kod veshje per cdo eveniment. Su be ky te mesoi boten.

 10. corape kuqi says:

  Tere jeten problematik. Per prindet, hruan dhe shoqerine. Megalloman, bully, arrogant. Pa respekt per popullin, dhe qeverine qe perfaqson. Pa respekt per njerezit e shquar ne takim.
  Mire qe nuk shkoi nudo.
  Psikopat me kartele.
  Shendet socialista debilista.
  E paci ju dhe populli me jete.
  Inshalla nuk i thote mendja e semure te shkoje nudo ne seancen tjeter.
  Sdi cte them po vertet nje injorant qe perfasqon injorancen.
  Me kujton zezaket e amerikes qe ecin rrugevevme pantallonat varur dhe u duket bytha.

 11. prisni se skeni pare gje akoma says:

  Egocentrist dhe delirant i semure. Do te dale vecmas dhe mbi te tjeret.
  Sa hypi ne qeverri e kishte mendjen te hapte expozita pikture neper bote jo te perfaqsimi i qeverrise.
  I semure psiqik qe si cdo i semure mendor nuk e kupron gjendjen e tij.
  Budallai dhe i vdekuri kane nje gje te perbashket. Budallai nuk e kupton qe eshte budalla dhe i vdekuei nuk e kupton qe ka vdekur.
  Njeri i peshtire.

  1. Aleksander says:

   E di sa i behet vone Edit per 4 katundare qe bejne moralistin ketu !?-Po keni harruar edhe sandalet e Mogherini-t o zoterinj qytenare !

 12. Ray says:

  Pse i selektoni komenter?

 13. Devolliu says:

  Edi Rama : burri nuk ka asnje kontribut ne berjen e femiljes.
  Devoll Maj 2017

 14. Dash says:

  O idiote …vini ne kandar ca ka bere ,me shume a me pak se banda e saliut, jeni te gjithe qe merreni me llafe pazari ,kerkoni gjilperen ne kashte se do ta gjeni…ju meritoni antishqiptaret e meparshem ,po cfaj kane shqiptaret e tjere…

 15. capi dhia says:

  Astrit Patozit i osht thy pasqyra.

 16. fteri says:

  Sipas veshjes veri festen !!!! Poeti revulicionar Hajnrih Hajne shkruante : Fjala ,gjuha ,veshja jan hapat e njerëzve në shekuj dhe i ka kaluar fitoret e tyre nga një brez në tjertin .Çdo sjellje dhe veshje është e pa ndarë nga historia e popullit vetë. Sa më e pasur e trendi të jetë paraqitja dhe veshja e një kryeministri ,aq më pozitive do të jetë opinjoni ndërkombëtar për popullin e kombin tonë.Gjuha,kultura dhe veshja shqiptare është një nga kulturat më të vjetra të gadishullit të Ballkanit .Të huajt kan kërkuar ta mbysin ta gjymtojnë në shekuj gjuhën dhe kulturën shqiptare ,por kurdoherë ajo ka dalë fitimtare .Me këtë kulturë veshje duket edhe në veshjen paraqitjen e E.Ramës në takimin me kryeministrat e Ballkanit ,trendi !

 17. Tomas says:

  Me sa duket ka ngaterru dozen e hashashit Edi dhe i duket se eshte ne Surrel.
  Koqe kandari hesapi.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *