Kërkesa e çuditshme e Nokës: Komisionet e Vetting-ut t’i bëjmë natën, se paradite kemi punë me fushatën

Deputeti i Partisë Demokratike Flamur Noka ka bërë një propozim të pazakontë në lidhje me komisionet Ad Hoc të Vetting-ut.

Ai ka kërkuar që komisioni të mos mblidhet paradite si çdo herë, por pas orës 20:00 dhe deri në mëngjes. Këtë kërkesë Noka e ka argumentuar me faktin se deputetët duhet të punojnë për fushatën paradite.

Kërkesa e Nokës vjen në një moment kur opozitës i duhet të përgatitet për fushatën, për shkak se ishte vendosur në çadër përpara Kryeministrisë për 3 muaj.

REMOTE_ADDR:[]

8 komente në “Kërkesa e çuditshme e Nokës: Komisionet e Vetting-ut t’i bëjmë natën, se paradite kemi punë me fushatën”

 1. Ilo says:

  Mendje pjellor ky si nard noka

  1. cold comfort says:

   Ky eshte i forti i PD, ashtu si Spartak Braho i forti tani i PS.Hajde gjeje ku eshte ndryshimi midis bajges PS dhe asaj PD.

 2. Noka gjeni says:

  Te behen naten dhe ne cader.

 3. lumi says:

  Keshtu punojne njerezit e rendesishem.”e bejne diten nate”.
  Mule ti je i tepert edhe diten jo me naten.

 4. Albamich says:

  😂🤗😂🤣🤠😄😄😵😵😳😳⚖️⚖️⚖️😴😴😴😴😬😬😬🤡🤡🤡😱😱😱😤😤😤👻👻👻👻🤥🤥🤥😴😴🙋‍♂️🙋‍♂️🙋‍♂️🙋‍♂️👺👺👺😹😹😹😹💅💅⚖️⚖️⚖️⚖️⚖️⚖️⚖️⚖️
  Ky paska ik per lesh…..😤😤😤🙀🙀🙀🙀🙀

 5. Llustra bre aga says:

  Medet,ku ka mbetur vetingu….

 6. suada says:

  O milet nigjoni e mbani vesh; ky popull ka kohe qe ka shkuar per lesh.

 7. Mashtruesi says:

  Me maskarenj si ky ,ne do te ecim shume shpejt drejt………………. falimentimit si shtet.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *