Kërkesa e çuditshme e Nokës: Komisionet e Vetting-ut t’i bëjmë natën, se paradite kemi punë me fushatën

Deputeti i Partisë Demokratike Flamur Noka ka bërë një propozim të pazakontë në lidhje me komisionet Ad Hoc të Vetting-ut.

Ai ka kërkuar që komisioni të mos mblidhet paradite si çdo herë, por pas orës 20:00 dhe deri në mëngjes. Këtë kërkesë Noka e ka argumentuar me faktin se deputetët duhet të punojnë për fushatën paradite.

Kërkesa e Nokës vjen në një moment kur opozitës i duhet të përgatitet për fushatën, për shkak se ishte vendosur në çadër përpara Kryeministrisë për 3 muaj.

REMOTE_ADDR:[]

8 komente në “Kërkesa e çuditshme e Nokës: Komisionet e Vetting-ut t’i bëjmë natën, se paradite kemi punë me fushatën”

 1. Ilo says:

  Mendje pjellor ky si nard noka

  1. cold comfort says:

   Ky eshte i forti i PD, ashtu si Spartak Braho i forti tani i PS.Hajde gjeje ku eshte ndryshimi midis bajges PS dhe asaj PD.

 2. Noka gjeni says:

  Te behen naten dhe ne cader.

 3. lumi says:

  Keshtu punojne njerezit e rendesishem.”e bejne diten nate”.
  Mule ti je i tepert edhe diten jo me naten.

 4. Albamich says:

  😂🤗😂🤣🤠😄😄😵😵😳😳⚖️⚖️⚖️😴😴😴😴😬😬😬🤡🤡🤡😱😱😱😤😤😤👻👻👻👻🤥🤥🤥😴😴🙋‍♂️🙋‍♂️🙋‍♂️🙋‍♂️👺👺👺😹😹😹😹💅💅⚖️⚖️⚖️⚖️⚖️⚖️⚖️⚖️
  Ky paska ik per lesh…..😤😤😤🙀🙀🙀🙀🙀

 5. Llustra bre aga says:

  Medet,ku ka mbetur vetingu….

 6. suada says:

  O milet nigjoni e mbani vesh; ky popull ka kohe qe ka shkuar per lesh.

 7. Mashtruesi says:

  Me maskarenj si ky ,ne do te ecim shume shpejt drejt………………. falimentimit si shtet.

Lini një Përgjigje te Llustra bre aga Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *