LSI nxjerr kandidat për zgjedhjet lokale në Kavajë, PS rrezikon…!

Lëvizja Socialiste për Integrim do të garojë më vete në zgjedhjet për bashkinë e Kavajës, që do të zhvillohen në të njëjtën ditë me ato parlamentare, 25 qershor.

Maksim Kona është regjistruar në KQZ dhe do ta garojë në siglën e LSI.

Kjo është kandidatura e dytë zyrtare, pasi PS ka vendosur si kandidat për kryetar bashkie në Kavajë, Klodian Shehin.

Në pritje të kandidatit të PD, tashmë në Kavajë do të jenë tre emrat që do të luftojnë për të marrë drejtimin e bashkisë.

Vendimi i LSI ka ardhur pas faktit që të gjitha partitë të garojnë pa koalicione në zgjedhjet parlamentare.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “LSI nxjerr kandidat për zgjedhjet lokale në Kavajë, PS rrezikon…!”

  1. Studenti says:

    Sa për të prishur punë thuaj,. se për të fituar,,do fitoje pi..hin e Monës.
    Punë skuthash dhe të pafytyrësh.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *