Ndalohet drejtori i shkollës në Berat, ngacmoi seksualisht dy nxënëse në zyrën e tij

Drejtori i një shkolle të mesme në Berat është ndaluar nga policia me akuzën e ngacmimit seksual ndaj dy nxënësve.

Y.H., 59 vjeç, banues në Berat, u ndalua në orët e para të kësaj të enjteje nga seksioni për krimet.

Dyshohet se drejtori i shkollës ka ngacmuar seksualisht në zyrën e tij dy nxënëse të shkollës.

Denoncimi në polici është bërë nga familjarët e vajzave të cilat kanë rrëfyer skenat e turpshme të drejtorit të gjimnazit.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Berat, për veprat penale  ‘’Ngacmim seksual’’ dhe ‘’Shpërdorim i detyrës’’, parashikuar nga nenet 108/a/2 dhe 248 të Kodit Penal.

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “Ndalohet drejtori i shkollës në Berat, ngacmoi seksualisht dy nxënëse në zyrën e tij”

  1. sako says:

    nuk mund te denigrohet nje person publik me llafet e dy adoleshenteve, qe edhe mund te kene te drejte por edhe mund ta bejne per qefembetje kudrejt personit te akuzuar, jane bere te shpeshta keto raste.

  2. Une says:

    Pak mesuese kurva qe shkerdhehen gradis dhe per pasion ka ne berat por duhet te shkoje tek femijet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *