Përfundon shumë shpejt “dashuria”, “Kaubojsi” shpërthen kundër Bashës

Eduart Ndocaj, deputeti ‘kaubojs’ që nënshkroi një marrëveshje politike me Bashën nuk e pranon ofertën e kreut të PD-së për të hyrë në listat e asaj partie për zgjedhjet e 25 qershorit.

Në një takim elektoral në Barbolloj, Ndocaj tha se ai kishte vendosur që të garonte për partinë Bashkimi Demokristian.

Sipas Ndocajt, futja në listë e ‘partive-biznes’ do të dëmtojë rëndë Partinë Demokratike.

“PD do të marrë kosto të jashtëzakonshme pasi vendosi të fusë në lista partitë që janë SHPK, pa elektorat dhe pa zyra”, – tha Ndocaj, pa u shprehur se kë parti cilëson “SHPK” (biznes).

Ai do të kryesojë listën e Lezhës nën siglën e PBDSH-së.

REMOTE_ADDR:[]

6 komente në “Përfundon shumë shpejt “dashuria”, “Kaubojsi” shpërthen kundër Bashës”

 1. Don says:

  Ik mba mje mut heshtje tani barkderr ti je tipiku i injorantit.

 2. kryetari kooperatives says:

  perfundoj ne lopcar atje ku i shkon ma se miri

 3. malokeria = qeneria says:

  Basha nuk e futi fare ne liste kete loqen se me vrap do ikte pa bere ze fare. Cfare partie leshi ka ky bolja, ky edhe voten e gruas nuk merr dot se kushedi sa vjet ka qe nuk e ploteson (nese e ka plotesuar ndonjehere me pare).

 4. Lani says:

  Hopala!
  Prite kur ta zgjedhin dhe pasi ta zgjedhin ta shajne se nuk u ben pune. Si gjithmone: ne zgjedhim ne pesojme😅✌️️

 5. besniku says:

  Mire ky kaubojzi, po shihni Plakun Mere, ne rreshtin e dyte mbrapa Z. Boshi, me kapele ne dote per t’u mbrojtur nga dielli. Vini re fytyren e tij, a nuk duket si ata me zhvillim mendor te ngadalte, apo pa zhvillim fare. Shiheni me kujdes, vetem nje psikolog mund te dalloje skizofrenine e tij.

  Dhe ka qene President i Shqiperise, Kryeminister, Kryeprokuror, Kryetar i Gjykates se Kasacionit, Shef i Shikut, dhe shef per cdo gje qe ka ndodhur ne Shqiperi, qe nga vjedhjet, tradhetite, vrasjet, shkaterrimet etj., etj.

 6. bledi says:

  Po ky mor vlla nuk di ku te futet .1 here me PS heren tjeter me PD tashti me kete tjetren.A ka ideale ky a ndjek ndonji program apo i duken partite si klube qe shesin qofte dhe ky 1 here mendon po futem po haj ketu dhe kur si pelqen ambienti e ndrron shpejt e shpejt se mos mbyllet klubi tjeter.Ky eshte palaco po me plot kuptimin e fjales .Duhet futur ne kopesht zoologjik dhe ti shkruhet historia qe ta bejne provim nxenesi kete speci qe prodhoi politika shqiptare

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *