VIDEO/ Surpriza e papritur për prezantuesen gjatë transmetimit të lajmeve

Prezantuesja e lajmeve në televizionin Mir24 në Rusi, me siguri nuk e priste një surprizë të tillë.

Teksa jepte lajmet, ajo trembet nga e lehura e një qeni. Megjithatë, Ilona Linarte e mbledh sërish veten dhe vijon prezantimin, kur qeni ngre kokën mbi tryezën e lajmeve.

Pas kësaj, Linarte natyrisht që nuk e ka përmbajtur dot veten. “Çfarë do ky qen këtu?” dëgjohet ajo të thotë në një moment, ndërsa përpiqet të kontrollojë të qeshurën.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *