VIDEO/ Incidenti në Bruksel, Donald Trump shtyn kryeministrin e Malit të Zi

Donald Trump përbën lajm për çdo gjë që bën.

Në Samitin e NATO-s në Bruksel, prania e tij pritej më interes, pasi ai ka bërë deklarata të forta kundër NATO-s.

Por, edhe pse u shfaq më i përmbajtur, Trump ka kërkuar sërish rritjen e shpenzimeve nga vendet e tjera të NATO-s.

Ajo që u vu re, ishte fakti se të gjithë përpiqeshin të qendronin sa më afër tij.

Porn ë një moment ka ndodhur edhe një incident.

Ai ka shtyrë me duar kryeministrin e Malit të Zi, Dusko Markovic.

Kjo, pasi ai kishte dalë para Trump.

REMOTE_ADDR:[]

11 komente në “VIDEO/ Incidenti në Bruksel, Donald Trump shtyn kryeministrin e Malit të Zi”

 1. alb sapun says:

  Mire qe e paska shty por s’i ka kerku as te falur ahaha

  1. uhahahaaa says:

   Cari, car so ngelet gjithmone 😀 😀 😀

  2. Robi says:

   Duket sikur eshte me origjine shqiptare

 2. laveri says:

  Keta te gjithe ushtar i ka ky ,si ti shaje nga motra, nona apo gruaja . keta lepe peqe do i thone

 3. Treviso says:

  Ka mundesi qe Donalt Trump te jete edukuar ne partine Demokratike me kryetar Sali Berishen duke analizuar veprimin dhe qendrimin qe mban para kolegeve te tije.

 4. D says:

  Vulgar display of power.

  Kjo eshte dhe ka qene gjithmone fuqia. Ka pasur nje Lufte I, dhe Lufte II boterore. Mireserdhet ne Mesjeten II.

 5. E says:

  Tipari i karit të vogël.

 6. I says:

  Psikopat. Kjo tregon sa poshte ka rene Amerika

 7. vlora.vlora says:

  Nje cope idioti ,qe e vune ruset ne krye

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *