VIDEO/ Moment prekës, foshnja pi qumësht nga gjiri i nënës së vdekur

Ky është momenti tragjik kur një foshnje që qan në mënyrë dëshpëruese kërkon të pijë qumësht nga nëna e saj, pa qenë në dijeni se ajo ka vdekur.

Ngjarja prekëse ka ndodhur në qarkun Damoh të Indisë, mëngjesin e sotëm.

Trupi i nënës bashkë më fëmijën që pinte qumësht tek gjiri i saj u gjet pranë shinave të trenit nga kalimtarë të rastit.

Një prej tyre tha që…”Pamë trupin e gruas të shtrirë në shina dhe njoftuam policinë. Por kur pamë më afër, vumë re fëmijën që qante dhe pinte gji tek nëna e tij. Shpërthyem në lot”.
 

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “VIDEO/ Moment prekës, foshnja pi qumësht nga gjiri i nënës së vdekur”

  1. Fatmira says:

    mos publikoni keshut gjerash… ca paskeni qene per disa klikime me shume. na prishet gjakun

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *