VIDEO/ Pamjet e rënda: “Kush ishte?”, “Kush e vrau?”, momenti kur vëllai i drejtorit të OSHEE mëson për vrasjen

Këto janë pamjet kur vëllai i drejtorit të OSHEE të Vlorës ka marrë vesh lajmin se Rolandi nuk jeton më.

Ai rend dhe përplaset me efektivët e policisë duke u bërtitur, “Kush ishte?”, “Kush e vrau?”.

Me duart në kokë, vëllai dhe kunati bërtasin në skenën e krimit.

Roland Saliu u vra dje pasdite teksa konsumonte një kafe tek bari i Hotel Vlora, tek zona e Sheshit të Flamurit.

Saliu mbeti viktimë e një atentati me shënjestër pronarin e Hotel Vlora, njëherazi dhe pronar i një televizioni lokal “Vlora Channel”.

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “VIDEO/ Pamjet e rënda: “Kush ishte?”, “Kush e vrau?”, momenti kur vëllai i drejtorit të OSHEE mëson për vrasjen”

  1. Albi says:

    Po pse mor popull legen filmoni dhimbjen e njerezve per humbjen e te afermve te tyre??!! Ç`eshte kjo mani per te nxjerre direkt celularin e filmuar si dhe per t`a percjelle/postuar njelloj si poston ai [email protected] tek qytetari digital pa menduar lendimet qe shkakton…. Nese keni kurajo qytetare shkoni aty ku eshte vendi dhe deklaroni se cfare keni pare dhe degjuar se nuk luftohet krimi me filmime…

  2. enter"" says:

    O njerez te ndyre, o gazetare maskarenj, o plehra, mallkuar qofshi o fare e keqe. Po si skeni shpirt more hajvane qe filmoni pamje te tilla e I publikoni?? O ndyresira, o plehra, Po pse nuk I lini njerezi rehat as ne dhimbjen e tyre.

    Ptuuuuu rrace e ndyre

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *