Berishën e “informon” “qytetari dixhital”, të cilin e kishte “informuar dikush tjetër, se Ramën nuk donin ta linin rojet të hynte në selinë e NATO-s

Se sa qesharak është bërë Sali Berisha me “qytetarin dixhital”, mjafton të shohësh postimin që ka bërë sot.

Sipas tij, një shqiptari i ka thënë dikush tjetër, se Ramën nuk e kanë lënë rojet të hynte në selinë e NATO-s, sepse nuk ishte veshur mirë.

Postimi i Berishës:

Qytetari dixhial informon:

Rama bllokohet ne hyrjen e Selise se Natos nga rojet e sigurise per shkak te veshjes se tij si karagjoz! sb

“Zoti berisha pershendetje sapo me njoftoj nje bashkatdhetar i imi,i cili me tregon se ka ndodh nje incident me zotin rama,duke pare paraqitjen e jashtme te tije per nje kohe te shkurter eshte blloku deri ne verifikim te dekumentave,ne fillim me ate paraqitjen e tije ka dhene dyshime se ky person qfare kerkon ne seline e natos,esht dukur sikur eshte dikush sikur ska re bej fare me kete eviniment,esht detyru te prezantoj dekumentat edhe kartat e evinementit,plus insistimi i shoqeruesve qe te bohet e mundur hyrja,por protokolli e detyroj ramen te kthehet ne hotel dhe te vishej si zyrtar ,kurse une ju pergjigja atij djalit qe punon ne sekuritas se keta zhele ka nji jave qe o mban veshe,zoti berisha mundesh me e publiku kete lajm”

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “Berishën e “informon” “qytetari dixhital”, të cilin e kishte “informuar dikush tjetër, se Ramën nuk donin ta linin rojet të hynte në selinë e NATO-s”

  1. Sheqerja says:

    Karagjoz ngele gjithe jeten o biri i Sheqeres.

  2. nn says:

    hahahahahahahahahahaha……………………..hahahahahahahaha

    Ramen nuk e lane te hynte ne Seline e Natos se nuk kishte bere gjoksin …………………. hahahahahahahahahah

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *