FOTOT/ “Beteja” e “Zonjave të Para”: Melanie Trump, me një xhaketë 51 mijë dollarë

Pas Brukselit, Melanie Trump ka udhëtuar me të shoqin drejt Siçilisë, për Samitin e G7.

Dhe ndërsa krerët e shtatë vendeve më të fuqishme të botës diskutonin për fatet e botës, gratë e tyre e shfrytëzuan këtë kohë për të shëtitur në Siçili dhe për të bërë disa foto.

Në takimin e radhës në Sicili, Melania kishte veshur një xhaketë nga Dolce & Gabanna, e dizejnuar e gjitha me lule ne 3D.

Vlera monetare e xhaketës kap shifrën prej 51.500 dollarë, ndërkohë që në dorë zonja Trump kishte një portofol sërish nga D&G i cili kushton 1630 dollarë.

Dhe ta mendosh që me shumë gjasa kjo xhaketë nuk do vishet më nga Melania!

Ndërsa “Zonjat e Para” të tjera, duke nisur nga bashkëshortja e kryeministrit italian dhe ajo e presidentit francez, kishin zgjedhur veshje të thjeshta.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/melanie-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/melanie-1.jpg","attachment_id":"692770"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/melanie-1-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/melanie-1-1.jpg","attachment_id":"692771"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/melanie-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/melanie-2.jpg","attachment_id":"692772"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/melanie-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/melanie-3.jpg","attachment_id":"692773"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/melanie-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/melanie-4.jpg","attachment_id":"692775"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/melanie-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/melanie-5.jpg","attachment_id":"692776"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/melanie-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/melanie-6.jpg","attachment_id":"692777"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/melanie-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/melanie-7.jpg","attachment_id":"692778"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/melanie-8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/melanie-8.jpg","attachment_id":"692779"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/melanie-9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/melanie-9.jpg","attachment_id":"692780"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/melanie-10-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/melanie-10.jpg","attachment_id":"692781"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *