VIDEO/ Nis fushata, ja spoti i parë elektoral nga Rama: Po nis pjesa e dytë….

Kryeministri Edi Rama ka prezantuar në FB, spotin e parë të Partisë Socialiste për fushatën zgjedhore të 25 qershorit.

Ai ka hequr një paralele mes futbollit dhe politikës, dhe reklama nis me rindërtimin e stadiumit kombëtar.

“Po nis pjesa e dytë” shkruan Rama, duke iu referuar kështu një mandati të dytë.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “VIDEO/ Nis fushata, ja spoti i parë elektoral nga Rama: Po nis pjesa e dytë….”

  1. Ali says:

    Dakort, por vetem perdorimi kaq dendur i simboleve kombetare sic eshte flamuri ne kete rast eshte i tepruar.
    Gjithsesi Ps eshte nje alternative e fuqishme qe na tregoi ne pak vite qe shteti behet po te kete vullnet nga ata qe e kane ne dore kete pune !

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *