Deputetja “seksi” e PD-së lihet jashtë listave nga Basha, ja çfarë thotë ajo

Mes të përjashtuarve të Lulzim Bashës nga listat për kandidatët e 25 qershorit, ran ë sy edhe mungesa e deputetes seksi, Arbjola Halimi.

Megjithatë, ajo thotë se është krenare për betejën që ka bërë.

“Falenderoj gjithe mbeshtetesit e mi. Beteja ime per nje Shqiperi te Lire vazhdon.

Jam krenare per betejen qe kam bere. E drejte dhe me dinjitet. Ju falenderoj te gjitheve”, shkruan Halimi, e cil do të na mungojë shumë!

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “Deputetja “seksi” e PD-së lihet jashtë listave nga Basha, ja çfarë thotë ajo”

  1. kombi says:

    Mos ,se na cudite !!!!

  2. simoni says:

    Zot perse na godet kaq ashper..

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *