FOTOT/ Ilir Meta ia merr valles…

Edhe pse tashmë zyrtarisht nuk është më kryetar i LSI-së, Ilir Meta vazhdon të shfaqet në aktivitetet e kësaj partie.

Një ditë më parë ai është shfaqur krah kandidatëve të Tiranës, Klajda Gjosha e Ardit Çela, në një takim në “Unazën e Madhe”.

Dhe me këtë rast, nuk ka rezistuar pa kërcyer me të rinjtë.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/lsi-10-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/lsi-10.jpg","attachment_id":"693120"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/lsi-1-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/lsi-1-1.jpg","attachment_id":"693121"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/lsi-2-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/lsi-2-1.jpg","attachment_id":"693122"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/lsi-3-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/lsi-3-1.jpg","attachment_id":"693123"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/lsi-4-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/lsi-4-1.jpg","attachment_id":"693124"}]

3 komente në “FOTOT/ Ilir Meta ia merr valles…”

 1. albanistan sagllam says:

  Presidenti i zgjedhur ben fushate per partine e tij. Ky eshte nje skandal i cili ndodh vetem ne nje stan si Shqiperia.

 2. tuli says:

  po kalokan ne orgazme ato klajdat te tera hahahahaha

 3. inf says:

  AHENGJET TALLAVAT i ka qejf met blloku vdes per valle çepanist komunisti i sulo gradecit
  mbaron ka gjak evgjiti ky i shplare ky derdimen ky hajn e bir lopçareje rri e rri dhe porosit Sazet
  pr valle megjithse vjen nga nji mal i cili nuk di gje tjeter te beje veç OI OI OI Oiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
  por jo qefin qef parat vu defrimet vu ka hallin e çupes Bores se eshte merrzit per lsine e hajduterrve
  me kryetar MET +MONA+BORA E PLUS E PLUS HAJNAT E ALBANISE
  pika mu ne birr te bythes o kok shinik o Bektaxhiu i poshterr o horri i SALIUT JE TI
  PTYYYYYYYYYYYYYYYYYYY RRACE KKRRICI RREC EVGJITI JE TI O BIRBO
  PRESIDENT KY fatale

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *