Humori me Bashën në rrjet: E ktheu PD-në, në UET…

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Lulzim Basha ka marrë një vendim të fortë, duke përjashtuar nga lista për kandidatë në zgjedhjet e 25 qershorit, bërthamën e Partisë Demokratike.

Ajo që bie në sy, është fakti se ata janë zëvendësuar me disa njerëz të lidhur me kritikun e tij, Henri Çili dhe Universitetin e tij, UET.

Fjala vjen, në listën e Tiranës, menjëherë pas Bashës në listën rendore, vjen pedagogia e UET-së Oriola Pampuri.

Emra të tjerë si Grida Duma, Ervin Salianji, Valentina Duka ,Romeo Gurakuqi etj, shihen si njerëz pranë zotit Çili.

Ndaj dhe në rrjet ka plasur ironia.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

1 komente në “Humori me Bashën në rrjet: E ktheu PD-në, në UET…”

  1. kaqi i zi says:

    vetingz basha

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *