Ish ministri i PD-së: Lista e përzgjedhur nga Basha me mungesa të mëdha dhe të papërligjuara. Daltë e hajrit!

Ish-ministri i Jashtëm në qeverinë e Berishës, Besnik Mustafaj ka reaguar pas publikimit të listës së kandidatëvë të PD për zgjedhjet e 25 qershorit.

Nëpërmjet një reagimi në faqen e tij në facebook Mustafaj e ka quajtur listën e përzgjedhur nga Basha me mungesa të mëdha dhe të papërligjuara.

Postimi i  Besnik Mustafaj.

“Po shoh me ne fund listen e Bashes per zgjedhjet e ardhshme. Mua me duket me mungesa te medha, te paperligjura. Dalte e hajrit!”.

REMOTE_ADDR:[]
                 Loading...