Ish ministri i PD-së: Lista e përzgjedhur nga Basha me mungesa të mëdha dhe të papërligjuara. Daltë e hajrit!

Ish-ministri i Jashtëm në qeverinë e Berishës, Besnik Mustafaj ka reaguar pas publikimit të listës së kandidatëvë të PD për zgjedhjet e 25 qershorit.

Nëpërmjet një reagimi në faqen e tij në facebook Mustafaj e ka quajtur listën e përzgjedhur nga Basha me mungesa të mëdha dhe të papërligjuara.

Postimi i  Besnik Mustafaj.

“Po shoh me ne fund listen e Bashes per zgjedhjet e ardhshme. Mua me duket me mungesa te medha, te paperligjura. Dalte e hajrit!”.

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “Ish ministri i PD-së: Lista e përzgjedhur nga Basha me mungesa të mëdha dhe të papërligjuara. Daltë e hajrit!”

  1. cold comfort says:

    Po si nuk lexojme nje shkrim nga nje njeri i respektuar apo demokrat i vertete por vetem nga qelbesina dhe kafshe me diploma.

  2. Mersin says:

    Ky priti se mos kushedi?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *