EMRAT/ Publikohen listat e PD-së, mungojnë Jozefina Topalli, Astrit Patozi, Eduart Selami, Majlinda Bregu e Ridvan Bode

Jane publikuar listat e PD-­se, qe jane derguar ne KQZ.

Keshtu, renditja per Tiranen nis me Lulzim Bashën, ndersa Berisha renditet i shtati ne Tirane.

Ne liste eshte edhe Halim Kosova, ish-kandidati i PD­se per Bashkine e Tiranes.

Basha ka befasuar të gjithë ndërkohë, pasi ka lënë jashtë emra të rëndësishëm të PD-së, si Jozefina Topalli, Astrit Patozi, Ridvan Bode, Majlinda Bregu, Eduard Selami etj.

QARKU TIRANE

1. Lulzim Basha

2. Oriola Pampuri

3. Rudina Hajdari

4. Grida Duma

5. Albana Vokshi

6. Jorida Tabaku

7. Sali Berisha

8. Halim Kosova

9. Gent Strazimiri

10. Fatmir Mediu

11. Dashamir Shehi

12. Gerti Bogdani

13. Fuad Haxhiymeri

14. Blendi Sula

15. Flamur Hoxha

16. Fatbardh Plaku

17. Dorjan Teliti

18. Besnik Fucia

QARKU DURRES

1. Oerd Bylykbashi

2. Fatbardha Kadiu

3. Edi Paloka

4. Florjon Mima

5. Agron Duka

6. Vullnet Topalli

7. Enri Ceno

8. Shkelqim Fortuzi

QARKU SHKODER

1. Romeo Gurakuqi

2. Izmira Ulqinaku

3. Lorenc Luka

4. Helidon Bushati

5. Nard Ndoka

6. Bardh Spahia

7. Anton Koka

8. Ramiz Coba

QARKU ELBASAN

1. Edmond Spaho

2. Endri Hasa

3. Luciano Boci

4. Taulant Zeneli

5. Arben Elezi

6. Fitim Zekthi

7. Nada Krypa

8. Blendi Himci

QARKU VLORE

1. Agron Shehaj

2. Nada Mecorapja

3. Vangjel Dule

4. Arben Ristani

5. Dashamir Tahiri

6. Adriatik Alimadhi

7. Hariz Mema

QARKU FIER

1. Enkeleid Alibeaj

2. Genc Pollo

3. Myslym Murrizi

4. Luan Baci

5. Olsi Cuko

6. Luljeta Sejko

7. Dilaver Kamberaj

8. Jakup Beqiraj

9. Shkelqim Krasniqi

10. Aurora Koroveshi

QARKU KORCE

1. Valentina Duka

2. Ervin Salianji

3. Hekuran Hoxholli

4. Klevis Balliu

5. Andrea Mano

6. Ligoraq Karamelo

7. Fatmir Guda

QARKU BERAT

1. Eduard Halimi

2. Astrit Veliaj

3. Lefter Maliqi

4. Besart Xhaferi

5. Sazan Guri

6. Bujar Hoxha

7. Myslym Haxhi

QARKU LEZHE

1.Aldo Bumci

2.Lindita Metaliaj

3.Anton Frrokaj

4.Martin Bibaj

5.Prec Zogaj

6.Luigj Gjergji

7.Enkeleida Rica

8.Klajdi Reci

QARKU KUKES

1.Flamur Noka

2.Isuf Cela

3,Alban Zeneli

4.Miftar Dauti

QARKU DIBER

1. Dhurata Cupi

2. Xhemal Gjunkshi

3. Edmond Isaku

4. Sulejman Gjana

5. Denisa Vata

QARKU GJIROKASTER

1. Tritan Shehu

2. Roland Bejko

3. Kosta Barka

4. Besnik Aliaj

5 komente në “EMRAT/ Publikohen listat e PD-së, mungojnë Jozefina Topalli, Astrit Patozi, Eduart Selami, Majlinda Bregu e Ridvan Bode”

 1. korcar 100% says:

  epo te futesh 2 hiena dhe spiuna si prec zogaj dhe nard ndoka ne liste dhe te lesh jashte jozefinen eshte gabim fatal.me keto lista pd nuk nxjerr me shume se 35 deputete.good luck lulush.

  1. Leon says:

   Lorenc Luka e Helidon Bushati per Shkodren..dy gomere qe na duheshin..i pari me shkolle te mesme naten e diplome te blere..i dyti me diplome fallco italiane!!Bravooo

  2. PPSH says:

   Si te perfshish apo jo Jozefinen,Patozin apo Selamin, keto zhele zhele te “demokracise” , nuk ndryshon fakti qe PD gjithmone ka qene , eshte dhe do te jete thjesht nje Bande Hajdaresh, Parti perfaqsuese e Malokerise Sunite.

   Zevendesohen me djalin e Fahri Balliut, vajzen e kriminelit Azem Hajdari apo Nokat e Ndokat. Mire qe nuk futen ne lista Spartak Brahon.Aha, harrova, Spartak Braho me valixhe eshte tani ne listen e PS, nje Bande tjeter te piset te Shqiperise.

 2. Ballabani brenda Cadres says:

  Po Astrit Patozi,Eduart Selami,Ridvan Bode,ku jane?

 3. Sara says:

  Po Belind Kellici?!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *