52 simpatizantë të PD-së përfundojnë në spital pas mitingut

Pas mitingut të PD mbrëmë gjatë natës janë paraqitur për ndihmë mjekësore në spital 52 persona. Sipas burimeve te TemA dyshohet se ata mund të jenë prekur nga ndonjë lëndë helmuese e hedhur në ajër.

Por është akoma e paqartë dhe ende nuk është konfimuar zyrtarisht. Policia ka nisur hetimet.

Në vendngjarje dhe në spital ka shkuar edhe Basha, ministri i Brendshëm dhe Drejtori i policisë Haki Çako.

REMOTE_ADDR:[]
                 Loading...