Dhëndri i Berishës: Sot e pashë që më ishte acaruar lëkura e fytyrës në krahun e djathtë

Dhëndri i Sali Berishës Jamarbër Maltezi është shprehur se sot e kishte parë që i ishte acaruar lëkura në krahun e djathtë të fytyrës dhe qafës.

Nëpërmjet një postimi në faqen e tij në facebook dhëndri i Berishës shkruan se duke qenë me Ramazan mendova se ishte ndonjë pasojë e agjerimit dhe mungesës së lengjeve në trup.

Postimi i plotë

Dje ne miting: Nuk e vura re dje por e pashe sot: acarim i lekures se fytyres dhe qafes vetem ne anen e djathte dhe nga pas (drejtimi nga kryeministria) si dhe pak acarim me kruarje syrit te djathte. Duke qene me Ramazan mendova se ish ndonje pasoje e agjerimit dhe mungeses se lengjeve ne trup. Zoti na shperblefte mundin!

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/2-6-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/2-6.png","attachment_id":"694048"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/2-12-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/2-12.jpg","attachment_id":"694050"}]

7 komente në “Dhëndri i Berishës: Sot e pashë që më ishte acaruar lëkura e fytyrës në krahun e djathtë”

 1. p says:

  Shiko mire se larg qofte mund te jete acaruar dhe lekura ne anen a djathte te mullaqeve te by…. !
  Na e shpife me peshtirosjet e tua !

  1. ☆Gopisti i NSHRAK--ut☆ says:


   Pse s’thu mor Jomserb
   Ç’deshe në miting
   Me scarface Argitën
   Tani e boke xing!
   .
   Mirë na e sqarove
   Helmi t’ ka ardh djathtas
   Ta bojshe tamon
   Ishe kthy dhe majtas.
   .
   Shum je lodh kto vite
   Thonë “Mos u rrëfeftë”
   Por, të gjithë mundin
   ZOTI TA SHPËRBLEFTË!

  2. ☆Gopisti i NSHRAK--ut☆ says:


   .
   Pse s’thu mor Jomserb
   Ç’deshe në miting
   Me scarface Argitën
   Tani e boke xing!
   .
   Mirë na e sqarove
   Helmi t’ ka ardh djathtas
   Ta bojshe tamon
   Ishe kthy dhe majtas.
   .
   Shum je lodh kto vite
   Thonë “Mos u rrëfeftë”
   Por, të gjithë mundin
   ZOTI TA SHPËRBLEFTË!

 2. Lennard says:

  Kontrollo Sumen se mos te eshte acaruar .Se te madh do ta hash Hurin nga Prapa.

 3. optimizem per vendin says:

  Dhenderr i Saliut: shko tek doktori mbase e zbulon ai semundjen. Ke fatin e mire qe vjehrrin e ke doktor dhe doktor plak. Por dhe kujdes se doktora si Saliu, kur qellon me arme nga larg, thote se ishte qelluar nga afer. A do e thote kesaj radhe, apo ai i pa cipe eshte dhe flet si te doje.

 4. Engjelli says:

  Urgjentisht te hapen procedurat, te behen propozimet perkatese qe ketij trimit, per tere keto qe ka hequr ne kete miting, te shpallet “Nderi i Kombit” dhe diten qe do behet ceremonia te ftohen personalitete nga te gjitha vendet e Botes.

 5. Xen deledashi says:

  Nuk ha mortja mut

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *