FOTOT/ Publikohen fotografi të kamikazit në Mançester, pak çaste para shpërthimit

Policia Britanike ka publikuar disa  imazhe në të cilat shihet autori i sulmit në Mançester, Salman Abedi, ku mbeten të vdekur 22 persona dhe u plagosën qindra të tjerë. Këto pamje janë marë nga kamerat e sigurisë mbrëmjen e 22 majit pak çaste para shpërthimit.

Në foto shihet kamikazi i veshur sportiv. Ndërsa në krahë i dallohen rripat e çantës që mbante mbi shpinë, e cila ishte e mbushur me eksploziv.

Gjithashtu policia bën me dije se janë bastisur 14 shtëpi dhe janë arrestuar 13 persona pasi dyshohen se  merren me aktivitete terroriste.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/Capture-9-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/Capture-9.png","attachment_id":"693645"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/1-26-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/1-26.jpg","attachment_id":"693642"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/2-11-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/2-11.jpg","attachment_id":"693643"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/4-9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/4-9.jpg","attachment_id":"693644"}]

1 komente në “FOTOT/ Publikohen fotografi të kamikazit në Mançester, pak çaste para shpërthimit”

  1. O.Pamuk: muslimonet shqipfoles jane vazhdimi i identitetit turk ne Evrope..... says:

    fytyr suniti nga Kavoja……………..

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *