Lëndimi i militantëve të PD dhe Lulzim Bashës, reagon PS: Hetimet të thonë fjalën e tyre, PD të mos merret me teori konspiracioni

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Ka reaguar per here te pare pas paraqitjes ne spital te dhjetra simpatizanteve te PD qe moren pjese dje ne miting, Partia Socialiste e cila thote se hetimet per ngjarjen po vijojne.

Reagimi i Partise Socialiste:

Ditën e sotshme, në orën 5:00 të mëngjesit, drejtori i përgjithshëm i Qendrës Spitalore Universitare të Tiranës ishte pranë njerëzve që kërkuan ndihmë për simptomat e shfaqura.

Gjysëm ore më vonë, drejtori i përgjithshëm i policisë urdhëroi sigurimin e hapësirës publike ku u zhvillua aktiviteti i mbrëmjes së djeshme dhe hetimet vazhdojnë ende.

Pra, institucionet po punojnë dhe të gjithë autoritetet përkatëse ishte gati për të ofruar ndihmesën e vet.

Thënë kjo, ne i bëjmë seriozisht thirrje PD-së që të përqëndrohet te çështjet e vërteta të fushatës dhe të mos merret me teori konspiracioni.

Partia Socialiste i uron shërim sa më të shpejtë të gjithë të lënduarve, dhe veçanërisht liderit të Opozitës. Ne dëshirojmë që ai të bëjë fushatë dhe jo të flasë për konspiracion, gjë e cila tregon se në çfarë gjendje të çoroditur është Partia Demokratike.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

3 komente në “Lëndimi i militantëve të PD dhe Lulzim Bashës, reagon PS: Hetimet të thonë fjalën e tyre, PD të mos merret me teori konspiracioni”

 1. ☆Gopisti i NSHRAK.-ut☆ says:


  PëDëistat
  Mirë ta dinë
  Vetë i Pordhën
  Vetë i pinë…
  .
  .
  .
  2.
  Nuk i shkoi ndërmënd
  Lulezim bandillit
  Që vetë do i pinte
  Pordhët e Plakave të Prillit!

 2. Labi says:

  Ka pjerdhur Berisha ashtu si helmoi detin e dhermiut ngaqe shuroste pa nderprere nga prostata. Grazie

 3. lumi says:

  PD e ka ministrin e brendeshem dhe ate te shendetesise;Pse mos te dyshojme se eshte e qellimshme nga vete strukturat e PD per klorpikrinen e hedhur,qe te akuzohet PS ?!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *