VIDEO/ Kandidati komunist: Do nxjerr ligj t’i pritet penisi burrave, ai që s’më voton…

Kandidati për deputet i Aleancës Demokristiane për qarkun e Gjirokastrës Hazbi Kasaj, ka shpjeguar programin e tij elektoral nëse qytetarët do ta votojnë dhe do vijë në pushtet.

I njohur për mallkimet që i bën qytetarëve nëse se votojnë, këtë herë ai thotë se do të kërkojë nga parlamenti të votohet një ligj i cili autorizon autoritetet t’i presin penisin burrave.

Më tej ai shprehet se do të hapen shtëpi publike dhe nëse burrat nuk shkojnë në shtëpi publike por tentojnë të bëjnë tradhëti bashkëshortore, atëhere do t’i pritet organi gjenital.

Në intervistën dhënë për gazetarin Arjan Xhani, Kasaj shkon më tutje duke thënë se nëse zgjidhet deputet do të ngulmojë për miratimin e këtij ligji në parlament.

REMOTE_ADDR:[]

13 komente në “VIDEO/ Kandidati komunist: Do nxjerr ligj t’i pritet penisi burrave, ai që s’më voton…”

 1. shvejk says:

  NJe Hazbi Demokristian???

  1. u dhim tu qesh says:

   Plasi gallata ketej 😀 😀 😀 “Komunist demokristian” me te meta mendore 😀 😀 😀

 2. Sebbasstian says:

  Me qiri i gjejne keta tipa si ky l..ja qe me sa duket edhe trurin do e kete ne formen e penisit. Lum Partia qe e ka. Mjere populli qe do drejtoje ky debili, pse nuk hapet dheu e ta haje sharlatanin.

  1. arbereshi says:

   Eshte shoku i ngushte i Arjan Canit, jane nga nje fshat dhe kane te njejtin tru

 3. PO PO PO PO,,,,CFAR MBAN TOKA SHQIPTARE,,,PO A DO KETE NDONJE KOQE QE TI SHKOJE KETIJ SKIZOFRENI NE FUSHAT,,,,SHPRESON QE TE KAPIN ME NDONJE CEP DHE TA PRESIN TY ATE BIBILUSHIN DHE TA FUSIN NE GOJE,,,,APO JA KAN PRERE KETIJ , DHE KY ESHTE XHELOZ SE MOS I KAPIN GRUAN,,,

 4. apokalips says:

  O sa gjynah lumadhi , paskaikur fare.O tema po lajmeroni psikiatrine se do ti mbylli deren ndonje familjeje ……fat qe e zbuluat kaq shpejt.

  O prinder shperndajuni femijeve foton e ketij mjerani , qe ti rine sa me larg.Oboboboboooooo

 5. pe says:

  Demokracia per fat te keq , ka lene shume te tille te lire ,jashte spitalit psiqiatrik. Ky ka nevoje te kurohet.

  1. DYPLLOMSHI says:

   o njerez e dini pse thote i pres penisin..ta dini sa kar ka thy vajza ktit dhe mbesa…veni durt nkaptine..jane te dyja muzikante te vjetra…me pak fjale jane te zanotit

 6. Asus says:

  My mostra kerkon te beje ate qe se beri as Enveri. Qenka me keq se presidenti Filipineve.

 7. Mik says:

  Duket qe ky zoteri asht nis m per femer por, gabimisht ka kaluar ne mashkull !
  Fatkeqsisht, biologjikisht asht mashkull, e nga ana psikologjike asht femer.
  Si duket ka ngaterruar partite.

  PS : gjithashtu, kjo treghon edhe nivelin e politikes shqiptare !!! Edhe duam te ndertojm shtet !!!!!!!!!!!!!!

 8. Andre says:

  Per ju te redaksise :
  – Perse hidhni balte mbi termin – komunist- ? Ju e dini mire qe Aleanca Demokristiane eshte nje parti antikomuniste, atehere … !
  – Nuk ka pse beni lajm ate c’ka thone njerez te lajthitur ?
  – Nuk keni arsye te ndyni gazeten tuaj.

 9. DJm says:

  Hajvan , je në Shqipêri këtu, Jo në Arabi Saudite,

 10. Gaqi Kacani says:

  O komentues se kuptoni ai eshte vene per estrade jo per politike. Eshte shoku Tritan Shehut

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *