Mitingu i PD/ Reagon Basha: Lëndimi nuk erdhi nga tullumbacet, policia të gjej autorët dhe t’i verë para drejtësisë

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka reaguar për herë të para pas helmit të militantëve të PD dhe atij në mitingun e djeshmë të kësaj force politike.

Në nje deklaratë për median Basha tha se ajo që ndodhi dje nuk ishte thjesht një tullumbace .

Më tej Kreu i PD i bëri  thirrje policisë që të gjej autorët dhe t’i verë para drejtësisë.

Gjithashtu Basha u shpreh se askush nuk do të më ndalojë  dhe do të vazhdojmë fushatën sot në qytetin e Fierit.

“Lëndimet janë anësore dhe jo serioze, janë të përkohëshme” , tha Basha

REMOTE_ADDR:[]

6 komente në “Mitingu i PD/ Reagon Basha: Lëndimi nuk erdhi nga tullumbacet, policia të gjej autorët dhe t’i verë para drejtësisë”

 1. jimmy says:

  Filloi Sala ,skagje se po sju doli ky variant futja si ne gerdec Plako

  1. Kujtimi says:

   Basha eshte nje palaco llapaqen Gomar koqe kandari Cthot ne mengnes nuk thot me dark
   Keta I bejn vet qe ti meshiroi populli
   Policia ti verefikoi ti tregoi popullit qe kush e beri
   Sa te jen Basha dhe Berisha cdo gje bejn
   Jan professional
   Prandaj e deshen policin qe ma’s thot te verteten

 2. cold comfort says:

  Autorin kerkoje ne zemer te PDse. Kjo ndodhi tregon qe PD ka ndryshuar taktiken nga shperthime me dinamit apo lende shperthyese si e ka per tradite ne ato me tullumbace me gazlotsjelles.
  Nuk e kuptoj perse PD po kerkon nje preteks tjeter ne lojen e saj te piste per pushtet.
  Nuk jam i PS dhe logjika shpjegon nuk eshte ne interes te PS apo Edrames kjo ngjarje. Ndoshta Sali Berisha po pergatit likujdimin e Bashes per qellime te ligeshta qe i njohim mire.

 3. Allo Ushnja says:

  Te shkarkohet menjehere ministri i rendit .hahahhahahhahahahahahha

 4. Sami says:

  Qenka penduar qe u fut ne zgjedhje ky skuth i PD. Tani kerkon sebep te dale nga zgjedhjet.

 5. kodra pas bregut says:

  O Edi !
  Ti bej c’ te duash , ata do bejne ate qe kane bere perhere.
  Kerkojne shkak per humbjen e radhes dhe kete e kane megjithrmend .
  E kam thene dhe e Riperseris se :
  USA zyrtare e ka mbeshtetur dhe e mbeshtet Lulin , dhe ja ku doli fjaka ime qe Luli kerkoi Ministra teknike dhe posacerisht are te Rendit qe te akuzoje dhe te mos njih zghedhjet .
  E merni dot me mend se cfare do bej Lul Serbi gjate fushates me ndihmen e Serbo-Ruso-Grekeve ?
  Te lutem Mero botoje shkrumin tim sido qe bje ndesh me opinionin tend !

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *