Mitingu i PD/ Reagon Basha: Lëndimi nuk erdhi nga tullumbacet, policia të gjej autorët dhe t’i verë para drejtësisë

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka reaguar për herë të para pas helmit të militantëve të PD dhe atij në mitingun e djeshmë të kësaj force politike.

Në nje deklaratë për median Basha tha se ajo që ndodhi dje nuk ishte thjesht një tullumbace .

Më tej Kreu i PD i bëri  thirrje policisë që të gjej autorët dhe t’i verë para drejtësisë.

Gjithashtu Basha u shpreh se askush nuk do të më ndalojë  dhe do të vazhdojmë fushatën sot në qytetin e Fierit.

“Lëndimet janë anësore dhe jo serioze, janë të përkohëshme” , tha Basha

REMOTE_ADDR:[]
                 Loading...