Genc Pollo sulmon Jozefina Topallin dhe Imamin: Janë patetikë!

Genc Pollo është i pari njeri pranë Lulzim Bashës, që ka reaguar pas kërkesës së Jozefina Topallit dhe Arben Imamit, për shkarkimin e Bashës.

“Patetike! Përveçse jashtë vendi e kohe!!”, shkruan Pollo për kërkesën e tyre.

Patetike në fakt, është që Basha ka futur në listë një njeri si Genc Pollo, që e ka luftuar egërsisht PD-në, me qëllim zhdukjen e saj.

REMOTE_ADDR:[]

6 komente në “Genc Pollo sulmon Jozefina Topallin dhe Imamin: Janë patetikë!”

 1. afrimi says:

  ky eshte nje plehre e korruptuar, qe nuk do te marre asnje vote nga populli. Gens Pordha..

 2. Peço says:

  Genci, ke ndonjë mendim për “mumjen”, Eduard Selami, për qëndimin e tij të tanishëm? Yyyy zgjebe, po vete 60 vjec burrë dhe nuk e ke të qartë se burri duhet të flasë atëhere kur duhet dhe sa e si duhet. Ti je një vemje. Askush nuk e ka të qartë se ç’do nxirje nga ajo gojë hale po të mos kish vënë në listë Basha. Po shfrytëzoheni edhe për pak kohë naivitetin e tij politik dhe oreksin epapërmajtur të Bashës për të ngrënë lajka……

 3. __TAIPI says:

  Polloja brenda “vendit” e “kohes’,nese ka arsye me ta veshtiros politika ne Shqiperi ky Pollo qimekuqi do ishte nje shume e forte!

 4. asd says:

  Eh mer Genc, s’te le njeri te hash as nje cope torte rehat… se ta zene ne fyt. Nderkohe qe… ti e meriton sepse ke bere shume per kete popull. Apo jo ?

 5. Shqiptar says:

  Obobo PD-ja u bë fërtele fare… u be si ajo vagina super e perdorur e nje prostitute ku buzët edhe pse Jane pjese e nje organi, kane dale jashte si thela e si melçiçka duke u hapërdarë sapo shofin penisin e radhes.

 6. tomsojeri says:

  Ti mor derr i kuq pas 2B je ti, qe duhet te shqelmohesh nga ajo Parti dhe komplet politika mor i paftyr hajdut ,kurvar i pabes ! Shpreson per ndonje kock te re mor i degjeneruar qe vec aty ke folen !Ptuuuu palaco …….

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *