VIDEO/ Edi Rama tani merr pjesë dhe në dasma…

Kryeministri Edi Rama kohët e fundit shkon nëpër familje të ndryshme, ku drekon dhe bën muhabet me të zotët e shtëpisë.

Dhe gjithë këtë, e jep live në faqen e tij në FB.

Por mbrëmë ka shkuar madje edhe në një dasëm.

 

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “VIDEO/ Edi Rama tani merr pjesë dhe në dasma…”

  1. DETARI [email protected] says:

    Ky eshte Gjigandi i politikes europiane ,Edi Rama !

  2. goldeneherz says:

    Po keni te drejte qe thoni gjigan i politikes sepse shqiperia e vogel ka nevoje per politikan moderrn e mendje ndritur per te shkuar drejte evropes me hapa gjigande qe vetem edi rama ka arrijet ti hedhe drejze evropes j mjafte me me hapat konsevetare te sala lus qe ste cojne asgjekundi.goldene

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *