Anëtari i ‘pavarur’ i KQZ të ‘lë pa fjalë’, Osmani: Demokratë, po riktheheni në pushtet!

Anëtari i KQZ-së, Hysen Osmanaj, përfaqësues i demokratëve, ka befasuar me një deklaratë në rrjetet sociale.

Osmanaj ka ftuar demokratët të jenë të qetë e të merren më vonë me veten, sepse janë në kulmin e kurorëzimit të rikthimit në pushtet.

“Po ky Fevziu çfarë ka me listën e PD-së?!

Po pse nuk u mor me listat e partive të tjera që kanë një muaj që kanë dalë?!

Të nderuar demokratë merruni me vetveten pas betejës, jeni në kulmin e kurorëzimit të qëllimit tuaj final, rikthimit në pushtet…

Andej nga vij unë përpara betejave “pajtohen gjaqet”, kujtoni profesor Anton Çetën”, shkruan ai.

REMOTE_ADDR:[]

9 komente në “Anëtari i ‘pavarur’ i KQZ të ‘lë pa fjalë’, Osmani: Demokratë, po riktheheni në pushtet!”

 1. gjithashtu malok says:

  nuk ka asnje dyshim qe pd do kthehet ne pushtet. ministri i brendshem eshte i pd, kqz eshte e pd, prokuroria dhe gjykatat jane te pd. avokati i popullit pd, presidenti i pd.
  pra pd ka te gjitha mundesite qe qe te vendose vete se si do dalin zgjedhjet. dhe PS nuk ka asnje mundesi te ankohet, dhe nese nakohet do ankohet ne zyra qe jane te pd.
  socialiste na hengert mutin dhe kete rradhe. 500 mije shqelma bytheve te shqelmuara nga demokratet, eshte me i forte se 1milion shuplaka socialistesh.
  ne kemi filluar duke i mbush fletet e votimit. te gjith ju demokrate eja te mbushim sebashku fletet e votimit, se doktori garanton Voten tone 300 %

 2. Ali pazari says:

  O Hys jepi mer lal se kur te vije PD ne “pushtet” mund te dale nje “boje” e re per floket tuj…Inshallah…

 3. Strong says:

  ahahahaaaaaaaahaaaaaaa ahahahahhahahahahahhh
  “Jemi ne kulmin e kurorezimit” – thote ky trapi, prit, prit gomar te mbij bare

 4. kombi says:

  QENI ,LEH ATY KU HAN !!!!!

 5. mimi says:

  Llumi i shoqërisë shqiptare, është mbledhur i gjithi në PD dhe këtë Parti ngado që ta kapësh kutërbon ndyrësirë, injorancë, mediokritet, hajdutëri, kriminalitet dhe … malokëri…!!! Është pengesa kryesore që Shqipëria të bëjë shtet…!

 6. AMSTERDAMI says:

  HYSEN OSMAN BALLABAN ROBT KU I KINI NE CDO ANE.ANDEJ NGA VJEN TI ????PRA NGA SHPELLAT E PICKIDOLIT TE SAL HALE SHEJTANIT.FARA E ARABIT JENI KORRAK JENI MBETJE TE ISLAMIZMIT XHIHADIST PLEHRA JA CFARE JENI .

  1. DYPLLOMSHI says:

   i paske lujt hekrat o amsterdam…sa bar paske pi ene ktu nkoment ngjohet era…avash mer mik se osht plot..smaro bari kaq shpejt..mere me kadale

 7. dymi says:

  Ky tipi Osmanlliu, eshte i pavarur nga partite e tjera pervec PE-DE-se, sidomos prej PS-se????

 8. ILIRET says:

  Andej nga vjen ky te ha pabesia. Prandaj jane njerez te beses. Pajtojne gjaqet dhe pastaj pauuu….. C’aaaaa pushka breeee…. O kane vra ni berrr bre.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *