FOTO/ Rama ironizon listat e kandidatëve të PD-së, ja se çfarë shpërndan në Facebook

Kryeministri i vendit Edi Rama ka ironizuar ngërçin që ka prekur Partinë Demokratike me listat e kandidatëve për deputetë.

Përmes një postimi të shpërndarë në rrjetin social Facebook, shefi i qeverisë ka “vënë në lojë” kërkimin që po bën PD-ja për kandidatë të qendrueshëm pasi ata që u bënë më herët publike janë duke hequr dorë një e nga një prej garës së 25 qershorit.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “FOTO/ Rama ironizon listat e kandidatëve të PD-së, ja se çfarë shpërndan në Facebook”

  1. Toma says:

    O tipi…E para behu serioz.. Dhe mos mendo se kriza aktuale, artificiale ose jo, erdhi edhe per shkak te qeverisjes tende jo serioze, korruptive, klienteliste e ne ndonje rast kriminale me hashashin. Te dhame voten dhe na zhgenjeve.
    E dyta…Ore po a ke ndonje leter per te lexuar, apo per te firmosur, a ke ndonje plan a program per te ndjekur. A ke per te dhene ndonje llogari se si u shpenzuan parate e shqipetareve ne keto kater vjet???? Po bej edhe ndonje pune morrrr burrrrre.
    Po ngele tralalalala….dhe vish i cik ato strecet se te shkojne shume….

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *