Pasi garantoi djalin deputet, Fahri Balliu bën orakullin: Nëse humbet, Basha duhet të largohet

Fahri Balliu u ndal tek figurat e rëndësishme të Partisë Demokratike që janë lënë jashtë listës së kandidatëve për deputetë në zgjedhjet e 25 qershorit.

Në Top Story ai tha se këto figura me rolin dhe pozicionet që kanë mbajtur në qeverisjen e demokratëve kanë patur përgjegjësi në humbjen e 2013.

“Fakti që njerëzit që nuk janë në lista, nuk janë se nuk kanë vlerë dhe kontribute brenda Partisë Demokratike, por në fund të fundit kishin një përgjegjësi në rënien e 2013, ku lanë vetëm kryetarin që të jepte dorëheqjen dhe vetë nuk bënë asnjë autokritikë”, tha ai.

Sipas Balliu, me emrat e përzgjedhur, Basha tregoi se është një njohës i mirë i politikës, ndërsa rezultati i 25 qershorit duhet të përcaktojë fatin e tij.

“Basha tregoi me një stil të veçantë që e njeh politikën dhe këtë e bëri me listën. Ai do të gjykohet për këtë listën, nëse fiton qëndron dhe nëse humbet duhet të largohet”, tha ai.

Pasi ka garantuar djalin ne listen e sigurte te kandidateve ne qarkun e Korçes Fahro ben dhe Orakullin.

REMOTE_ADDR:[]

4 komente në “Pasi garantoi djalin deputet, Fahri Balliu bën orakullin: Nëse humbet, Basha duhet të largohet”

  1. Hahaha,,, says:

    PO SE DJALIN JA FUTI SALA ME XENIN,,,BASHA PO DRURIN DHE DAJAKUN,,,POR LISTAT JANE BERE TEK FAMILJA BERISHA,,,,I DUHEN LEK XENIT SE PO JA MBARON AJO MIS FAI DA TE NEPER BOTE,,, EEEEE500MIJ EURO PER NJE VEND TE PARE NE LISTE,,,

  2. Hahaha,,, says:

    PO SE DJALIN JA FUTI SALA ME XENIN,,,BASHA PO HA DRURIN DHE DAJAKUN,,,POR LISTAT JANE BERE TEK FAMILJA BERISHA,,,,I DUHEN LEK XENIT SE PO JA MBARON AJO MIS FAI DA TE NEPER BOTE,,, EEEEE500MIJ EURO PER NJE VEND TE PARE NE LISTE,,,

  3. Djali i ketij spiuni te soc ,ka vlera se i jati i ka lepire sumen sali birishes dhe ka ven pasuri marramendese duke vjedhur e plackitur vendin.

  4. Englantina says:

    Mallkuar ju qe e therrisni ne emisione,nje njeri pa asnje lloj statusi,botues futja kot. Çfar analize mund te beje ky njeri qe vetem me spiunlleqe dhe servilizma ka shtyre jeten. Ne rastin e debatit me Vasjarin,tregoj se çfar çakalli me fytyre te pështire eshte,duke provokuar nje njeri si Vasjari, ku vleresimin e bejme ne qe ju degjojme e shikojme. Ky çakall provokon gjothmon panelin, do ti sugjeroja cilt do qe eshte ne emision me fariun te largohet, dhe te beje qefe drejtuesi i e misionit me balliun, turp sa ska me. Njeri pa asnje lloj relutacioni, Vasjar je i nderuar zotni,sesht faji juaj qe ne vendin e gabuar dhe ne kohen e gabuar je ne nje panel me nje lëpires te sistemeve.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *