Bastet: Reali favorit përballë Juventusit në finalen e Champions-it

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Finalja e Ligës së Kampionëve është duke u afruar dhe bastet, kanë nxjerrë koefiçentët për këtë sfidë.

Juventus dhe Real Madrid do të luajë të shtunën në Cardiff për trofeun më prestigjioz evropian për klube, në një takim i cili do të jetë i mbushur me emocione.

Për këtë finale kompanitë e basteve e shohin Real Madridin si favorit, ku fitorja e tyre e ka koefiçentin 2.60.

Ndërsa Juventusi ka një koeficient 2.88.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *