FOTOT/ Alarm në PD, dështon takimi i Konispolit, pjesmarrës vetëm të ardhurit

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Ka qenë një dështim total takimi i sotëm i Partisë Demokratike me pjesmarrjen e kryetarit Lulzim Basha në qytetin e Konispolit.

Nga fotot ekskluzive të Saranda Web duket qartë se pjesmarrja në takim ishte e papërfillshme. duke marrë parasysh edhe se në orën 11.30 PD ka planifikuar një takim në Sarandë.

Duke marrë parasysh edhe se në orën 11.30 PD ka planifikuar një takim në Sarandë, kjo situatë i ka alarmuar drejtuesit e PD Sarandë, të cilët të trensionuar po u kërkojnë miqve të tyre të jenë patjetër në takimin në Sarandë.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/IMG-20170531-WA0000-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/IMG-20170531-WA0000.jpg","attachment_id":"696111"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/3-9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/3-9.jpg","attachment_id":"696110"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/1-29-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/1-29.jpg","attachment_id":"696107"}]
        
        Loading...
        

1 komente në “FOTOT/ Alarm në PD, dështon takimi i Konispolit, pjesmarrës vetëm të ardhurit”

  1. arjani grue says:

    ndahuni ne 2 skuadra dhe futja nje futboll tek kalceto ……………………ne Butrint

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *