FOTOT/ Kamikazi që Lulzim Basha e ka futur në listën e Tiranës për deputet

Ai quhet Indrit Hoxha dhe sot është kandidat i Partisë Demokratike për Qarkun e Tiranës.

Por, nëse sheh faqen e tij në FB, do të shohësh mesazhe të ngarkuara me urrejte dhe misogjini.

PD është gjobitur nga KQZ për mos përmbushjen e kuotave të grave në disa qarqe, ndërsa urrejtjen ndaj grave, së paku ky kandidat e valvit me krenari.

Një postim ku Hoxha përpiqet (pa sukses, natyrisht) të poshtërojë ambasadoren e Bashkimit Europian është më popullori që ai ka në rrjetin social.

Personazhi si ky tipi do na sjellin “Republikën e Re”.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/indrit-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/indrit-4.jpg","attachment_id":"695819"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/indrit-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/indrit-2.jpg","attachment_id":"695817"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/indrit-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/indrit-1.jpg","attachment_id":"695816"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/indrit-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/indrit-3.jpg","attachment_id":"695818"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/indrit-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/indrit.jpg","attachment_id":"695815"}]

13 komente në “FOTOT/ Kamikazi që Lulzim Basha e ka futur në listën e Tiranës për deputet”

 1. Kellira says:

  Duket qe nga fytyra qe ka patur probleme me femrat.
  Tipave si ky apo Kastriot Myftaraj, i cili vertitet si qen rrugeve tashme i lodhur se kerkuari ngrohtesine e nje femre (te pakten si te nenes nese e ka patur ndonjehere), nuk ia u ka hedhur kush qyrret prandaj shperthejne ne FB me sharje.
  Ah po! Kane doren e ngrohte te Saliut. Gati po ben orgazme ne ate foto…

  1. ''....askush nuk urrehet me shume,se ai qe thote perhere te verteten[Plato]. says:

   cfare ka ketu per tu habitur ,prototip muslimon shqipfoles………….plehre arabe!

 2. cukcala says:

  Po qe kur eshte themeluar PD kamikazi i par ka qen Sali Derr Berisha. Shihni se kush ka mbet nga PD e fillimit te viteve 90.

 3. lumi says:

  Per fyerje te tilla ,nuk vepron ligji?
  Turp qe lejohen te shkruajne keta tipa teper injorant dhe te papergjegjshem.

 4. fredi says:

  HIQI KTA PLERA O IDJOT SE KURR NUK DO BENI PROKOPI , KU ESHT ME LLUMI POPULLIT FUSNI DUART DHE ZGJIDHNI DEPUTET , PO PARTI RRUGAçES TRADICIONAL NGELET .

 5. Majmuni says:

  Hahahahaha…: duket si dashnorja e Birishes!!
  Lum katnaria per ket dep’tet!!

 6. NjeQytetarOptimist says:

  Allahu Ekberr… BOOM…

 7. spartaku says:

  U kemi dhjere m’u ne dy gishat qe ngini larte.Kete e beni per te ngushelluar vehten,se dy gishta prapa bythes do merrni ne 25 qershor.Pd-ke mbaroi,dhe bashke me ate,edhe Berisha me Bashen. Ngritja e dy gishtave,u ngre nervat shqipetareve,dhe per kete gishtin kan per tua futur.Vazdoni se ne terzi e kini.Mjer ju,jini bere gazi i botes.

 8. shushica says:

  Perfytyroni Ky Indriti te shkoje ne Bruksel dhe te kerkoje antaresimin e Shqiperise ne BE…..Keta jane terroristet e mundeshem te shtetit islamik,barbaret orientale primitive qe kane qene dhe jane shtylla e PD..Pra fytyra reale e PD ….eshte ky banditi …besoj se Fuga do ta kete si asistent akademik apo ndihmes po te behet minister….Duke e futur ne liste Basha deshmon pavlefshmerine totale morale ,karakter barbar dhe primitivizem ….Urime…ju votues normale te PD..votoni kete tipin por kini kujdes ,te pakten mbroni nenat dhe motrat tuaja..nga ky tipi…

 9. XheJ eN Bi says:

  Meqënë se është kandidat i PD,do pyesja se ku e bën stazhin e Partisë Ingridi ?
  (Do më kuptojnë vetëm ata që kanë qënë në moshë madhore para 90-ës).

 10. Durrsaku says:

  Lexojini dhe nje here glasat qe leshoni!
  Komentues pa tru!

 11. Petriti says:

  E PASKA SIGURUAR FITOREN BASHA HAHAHA

 12. Çimmmmi says:

  A lum si ju popull ju kam zili mereni me Indritin e me indritet qe ju serviren. I mbaruat hallet e punet tuaja qe gjykoni njerezit (mbas ekranit te pc apo telefonit kuptohet). Si sdoli nje i sakte te shikoje punen e vet.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *