FOTOT/ Pas Beratit e Gjirokastrës, Bashën e braktis edhe Saranda

Tashmë është e qartë se Partia Demokratike ndodhet në ditë të vështira. Pas problemeve me listat dhe përçarjeve brenda këtij subjekti politik, duket se PD-në e kanë braktisur edhe militantët e saj.

Në takimet e zhvilluara në qarkun e Beratit, konkretisht në qyetetin e Beratit dhe në Urën Vajgurore, u vu re një numër i paktë i simpatizantëve, shumë poshtë pritshmërive të PD-së dhe vetë Bashës.

Fotot tregojnë se Bashën e kanë braktisur edhe simpatizantët e Sarandës.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/basha3-150x150.jpeg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/basha3.jpeg","attachment_id":"696038"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/basha4-150x150.jpeg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/basha4.jpeg","attachment_id":"696039"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/basha5-150x150.jpeg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/basha5.jpeg","attachment_id":"696040"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/basha6-150x150.jpeg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/basha6.jpeg","attachment_id":"696041"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/basha1-150x150.jpeg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/basha1.jpeg","attachment_id":"696035"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/basha-150x150.jpeg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/basha.jpeg","attachment_id":"696034"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/basha2-150x150.jpeg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/basha2.jpeg","attachment_id":"696036"}]

2 komente në “FOTOT/ Pas Beratit e Gjirokastrës, Bashën e braktis edhe Saranda”

  1. nn says:

    po si je katandisur keshtu moj PD – me mire te kishit qendruar ne cader

  2. E verteta says:

    Te dyja jasht qitje jan

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *