Partia Socialiste Kavaje përgënjeshtron faqen që flet në emër të kandidatit Dorian Murati

Partia Socialiste e Kavajes, ka reaguar ndaj një postimi që një faqe e PS-së me emrin “Drejtimi i duhur për Kavajën” me foto të kandidatit Dorian Murati, kishte hedhur një status ku kishte një numer të madh gabimesh.

Menjëhere pas atij postimi, kandidati socialist është sulmuar në rrjetet sociale për mënyrën e të shkruarit, edhe pse ajo është një faqe anonime dhe nuk admisitrohet nga asnjë pjestar i stafit të Partise Socialiste.

Kjo për faktin se të gjitha aktivitetet që Dorian Murati bën i hedh ne faqen e profilit të tij, dhe faqen zyrtare që administrohen nga stafi i tij të cilat janë më poshtë.

Reagimi i Partise Socialiste Kavaje.

Dikush hap nje faqe dhe sulmohemi thua se jane faqet tona zyrtare nderkohe ne rrjete sociale serviret sipas interesave politike te secilit,
nese ju duhet informacion i vertete faqet tona zyrtare po ua publikojme me poshte,  per gallatat meruni me rrjetet sociale, ne po meremi me pune.
https://www.facebook.com/gentian.daja?fref=ts
https://www.facebook.com/Dorian-Murati-1685505471477941/
https://www.facebook.com/megi.meg.1426
https://www.facebook.com/Partia-Socialiste-Bashkia-Kavaje-578313639009496/
https://www.facebook.com/FresshRrethiKavaje/

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “Partia Socialiste Kavaje përgënjeshtron faqen që flet në emër të kandidatit Dorian Murati”

  1. Bravo says:

    Bravo tema ju pergezoj.ato te lapsit me dashje vazhdojnë të marrin per baze ate faqen anonime.

  2. jonuz says:

    Edhe ne kete postim, ke gabime o zoteri. Merremi dhe jo meremi….merruni dhe jo meruni….

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *