Vasili, ironi me Ramën: Fundi i makinave me një timon dhe pa frena ka qenë gjithmonë i njëjtë. E kam dëgjuar që më 1994…!

Kryetari i LSI, Petrit Vasili ka ironizuar deklaratat e kryetarit socialist Edi Rama se kërkon të drejtojë qeverinë e ardhshme me timonin vetë në dorë dhe pa asnjë tjetër në prehër.

Kreu i LSI thotë se e ka dëgjuar këtë që më 1994 kur Berisha mbante referendumin, dhe dihet se ku të çon tahmaja e makinës me një timon dhe pa frena.

Tafmaja e makinës me një timon.

Po dëgjoj këtë teorinë e dy timonave. E kam dëgjuar edhe në 1994 kur mbahej referendumi për një timon në një makinë blu.

Fundi i makinave me një timon dhe pa frena ka qenë gjithmonë i njëjtë. Populli është aty, më i vëmendshëm se në 1994”, deklaron Vasili.

REMOTE_ADDR:[]

4 komente në “Vasili, ironi me Ramën: Fundi i makinave me një timon dhe pa frena ka qenë gjithmonë i njëjtë. E kam dëgjuar që më 1994…!”

 1. Shkëlzen pederasti says:

  Gjej ndonjë krahasim tjetër o idiot se kjo nuk shkon

 2. NjeQytetarOptimist says:

  Fosili me fal Vasili mban mend dhe 1964-en e jo 94-en qe sa e la be cept te jetes.. Vasili edhe kur flet eshte si slow movie.. Nga 2034-a del ne pensjon ai e ka ne terezi babaxhani.. Kamimazet me tesere jane te pashmangshem ne Albanistan..

 3. TRAPI says:

  O NIPOTI I MANUSH MYFTIUT,,,,O DOREZUESI I LULEVE TE ENVERIT,,,HAHHAHAH DHE SALIU PJESE E JUAJA ESHTE,,,

 4. L says:

  ME mire me nje timon se me dy timon dhe shoferi nr-2 pa PATENT.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *