VIDEO/ Edi Rama i merr votën live një të djathti dhe në fund i jep dhe një puthje…

Në kohë fushatash, kandidatët për deputetë janë gati të bindin këdo që t’iu japë votën.

Këtë gjë e tregon edhe kjo video e kryeministrit Edi Rama, që i ka vajtur në tavolinë një të moshuari që voton për të djathtën dhe i ka marrë votën.

“Një i djathtë denbabaden që më rraskapiti sa të gjithë intervistuesit bashkë në një vit”, shkruan Rama, që në fund i jep edhe një të puthur.

Biseda:

Rama: Unë që sot e di kujt do ja japësh votën ti.

I moshuari: A…ku e di?

Rama: S’ta them!

I moshuari: Do ta jap ty.

Rama: Jo nuk ma jep mua ti votën.

I moshuari: Kush tha?

Rama: Ta them unë.

I moshuari: A të jap besën që ta jap?

Rama: Mos më vër në pozitë mua.

I moshuari: E jo, jo mos luj pra…

Rama: Hajde ma jep!

(I moshuari tërheq dorën)

Rama: E sheh, nuk ma jep.

I moshuari: Ta jap pra…

Nderhyjne te tjere: O zoti kryeminister

Rama: A do ma japësh?

I moshuari: Po për Zotin! i jep doren

Rama: A bravo, hajde të puth cik.

Rama: Ta mora votën

REMOTE_ADDR:[]

3 komente në “VIDEO/ Edi Rama i merr votën live një të djathti dhe në fund i jep dhe një puthje…”

 1. VETINGU I VËRTETË says:

  PD & LSI & PS
  DUHET TË PUTHEN ME MILON !

 2. Nje i ri says:

  Apapapapapa…..cfare finoku qe eshte!!! Kot nuk eshte lider i madhe ky!!! Me kete eshte i garantuar suksesi!! Aman Edi, keputi te gjithe keta katunaret, mos li as nje ne kembe! Myti qe te gjithe, me balliste, partizane, pleq, plaka, kurva, LGBT etj.
  Ndersa juve te Temes t’ju rruaje topet Fahri Balliu! Me keta artikuj e keni te garantuar vendin e nderit ne “analet” e gazetarise shqiptare!!

 3. Studenti says:

  Vota hidhet ne 25 qershor o zoti km.
  Deri atëhere, këtij xhaxhait, ja kanë marrë pashaportën dhe kartën e identitetit fëmijët e tij.
  Megjithatë le të shpresojmë, xhaxhai e mban fjalën por ………. nuk e dimë se çfar do të thonë fëmijët.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *