VIDEO/ Rama ironizon Bashën: Luli fle gjumë, pastaj zgjohet para kamerave dhe kërkon “Republikë të Re”

Lideri i Partisë Socialiste Edi Rama është takuar me qytetarët e Rrëshenit ku veç të tjerash nuk i ka kursyer edhe batutat ndaj kryetarit të PD-së, Lulzim Basha

Rama tha se demokratët i kanë një borxh PS-së pasi e nxori kryetarin e tyre nga çadra.

“Tani demokratët na kanë një borxh neve. Se ne ua shpëtuam Lulin.
E nxorëm nga çadra dhe e futëm në zgjedhje
. Kur them unë që Luli është në gjumë, ai thotë mos trego barsoleta. Ja shikojeni vetë. 700 afate ka shkelur, sepse flë gjumë. Zgjohet para kamerave në Republikën e Re dhe pastaj shko e fle e gjumë”, nënvizoi Rama.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *