VIDEO/ Shkolla mbaroi, shikoni se si festojnë nxënësit në SHBA

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Nxënësit e një gjimnazi të Chandler në Arizonë të SHBA, pasi ra zilja e fundit për këtë vit shkollor dhe mbaruan studimet këtë çast ata e festuan duke hedhur një sasi të madhe letrash në shkallët e shkollës.

Ky moment është filmuar nga vetë nxënësit që më pas është shpërndarë gjërësisht në rrjetet sociale.

Në video dëgjohen dhe shihen nxënësit teksa bërtasin, kënaqen dhe hedhin letrat në ajër.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *