VIDEO/ Rama batuta me qytetaren: Po ti pse s’afrohesh, apo ke dëgjuar që unë rrah gra?

Kryeministri Edi Rama është ndalur ne nje takim elektoral në Lezhë.

Shefi i qeverisë ka ndalur për të drekuar me punëtoret e fabrikës “Mali Shoes”, ku ne krahe kishte nje grua mirditore.

Teksa i ka kerkuar te afrohej, qe te vinte me pas edhe nje burre, iu drejtua:

“Po ti pse nuk afrohesh, apo ke degjuar qe une rrah gra? S’ke faj se me gjithe ato qe ke degjuar per mua…A e ke degjuar se dhe une kam nje gjak mirditor?” i tha kryeministri,

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *