Ded Ndreca sfidon Armand Dukën: Do luftoj fort për të marrë kreun e FSHF-së

Presidenti i Mamurrasit Ded Ndreca behet serish protagonist.

Pas deklaratës së fundit ku kercenonte gjyqtarin e takimit te ndeshjes Itali-Shqiperi, tashme Ndreca ka sfiduar hapur dhe presidentin e FSHF-se Armand Duka.

Ai thote se vitin e arshshem do te kandidoje perballe Dukes per kreun e FSHF-se.

“E kam vendosur, vitin tjetër do të kandidoj për postin e presidentit të Federatës. Do të luftoj fort për të marrë atë post, pasi e njoh mirë futbollin dhe do të bëj më shumë se presidenti aktual. Mund të bëj surprizën, mos u habisni”, tha Ndreca.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *