FOTOT/ Karaibet? I keni në Shqipëri (dhe iu shkon shumë lirë)

Bukuritë e Shqipërisë nuk mund të lënë indiferent faqet më të mëdha mediatike në botë, që këshillojnë turistët për pushimet.

Por, ka dhe nga ata që kanë hapur faqe në gjuhë të huaj, për të reklamuar bukuritë e Shqipërisë.

Një prej tyre është faqja italiane “Vado in Albania”, që poston foto dhe histori të ndryshme nga Shqipëria.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/shqiperi-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/shqiperi-3.jpg","attachment_id":"696646"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/shqiperi-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/shqiperi.jpg","attachment_id":"696642"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/shqiperi-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/shqiperi-1.jpg","attachment_id":"696643"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/shqiperi-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/shqiperi-2.jpg","attachment_id":"696645"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/shqiperi-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/shqiperi-4.jpg","attachment_id":"696647"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/shqiperi-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/shqiperi-5.jpg","attachment_id":"696648"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/shqiperi-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/shqiperi-6.jpg","attachment_id":"696649"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/shqiperi-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/shqiperi-7.jpg","attachment_id":"696650"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/shqiperi-8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/shqiperi-8.jpg","attachment_id":"696651"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/shqiperi-9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/shqiperi-9.jpg","attachment_id":"696652"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/shqiperi-10-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/shqiperi-10.jpg","attachment_id":"696653"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/shqiperi-11-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/shqiperi-11.jpg","attachment_id":"696654"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/shqiperi-12-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/shqiperi-12.jpg","attachment_id":"696655"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/shqiperi-13-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/shqiperi-13.jpg","attachment_id":"696656"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/shqiperi-14-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/shqiperi-14.jpg","attachment_id":"696657"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/shqiperi-15-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/shqiperi-15.jpg","attachment_id":"696658"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/shqiperi-16-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/shqiperi-16.jpg","attachment_id":"696659"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/shqiperi-17-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/shqiperi-17.jpg","attachment_id":"696660"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/shqiperi-18-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/shqiperi-18.jpg","attachment_id":"696661"}]

12 komente në “FOTOT/ Karaibet? I keni në Shqipëri (dhe iu shkon shumë lirë)”

  1. Grigor says:

   Nuk i vjen turp gazetes kur komentet poshte artikullit kane shume here me teper vlera se vete artikulli?

 1. qazimi says:

  po ate foton e liqenit artificial ce deshet…ishte kur ishte…

 2. tito says:

  Ju lutemi mos beni te tilla gafash se nuk i shkon shtypit serioz? si duket skeni shkuar kurre ne Karaibe?lmos ngateroni bukurine se eshte komlekse me dashuri nacionaliste !ketu ska as gje te virgjer dhe vertet te bukur!ketu eshte zhvirgjeruar teresisht natyra dhe plotesisht shpirti!ne jetejme nen tisin e mjergullt te kohes!

 3. papa tfgs1 pousti says:

  Hahahahahaa . Në shqipëri dhe lirë !? E sigurt fake news !

 4. emigranti says:

  e e po nuk rregull nuk ka ligje per keto gjera eshte e veshtire te gezosh.

 5. Bashkim kuka says:

  vetem LIRE s duhet te sihte shkruajtur

 6. Bashkim kuka says:

  vetem fjala LIRE s duhet te egziatone,vetem nqs se ata e hane vezen 3 euro atehere mund te thuash lire

 7. Arbi says:

  Mire e kemi ne,Po turisti thote me ca do vij deri aty..apo me gomar..

 8. Arbi says:

  Mire e kemi ne,Po turisti thote me ca do vij deri aty..apo me gomar..

 9. met says:

  Ha,ha,ha,ha …
  – Boll me “levdata” o Shqiptare … se askush nuk n’a perfill dhe flet per Ne … vec Ne flasim dhe mbajme ne goje Boten duke u bere qesharake …
  – Ne duhet te shtrohemi punes te ndertojme vendin dhe ekonomine … t’i leme llafwet, kafete, tallavat, karriket … etj etj.

 10. sit... back..and relaks →→→ says:

  Ikni mer pirdhuni me gjithe karaibet tuaja me speca me gjize. O Mero futi nja ca dite pushime realisht ne Karaibe e pastaj ec e na trego Karaibet e shqiprise.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *