FOTOT/ Modelja tregon format e saj seksi

Scott Disick duket së është duke shijuar pushime “të nxehta”, me ish të dashurën e Justin Bieber, Chantel Jeffries.

Disick dhe Jeffries janë fotografuar në Kanë dhe më pas në Monako, nën shoqërinë edhe të dy vajzave të tjera.

Scott ndodhet në Kanë, që prej javës së kaluar dhe gjatë këtyre ditëve është fotografuar nën shoqërinë e Bella Hadid, Bella Thorne, Chloe Bartoli, Maggie Petrova, etj.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/chantel3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/chantel3.jpg","attachment_id":"696670"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/12-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/12.jpg","attachment_id":"696666"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/122-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/122.jpg","attachment_id":"696667"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/chantel1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/chantel1.jpg","attachment_id":"696669"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/chantel4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/chantel4.jpg","attachment_id":"696671"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/chantel5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/chantel5.jpg","attachment_id":"696672"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/chantel6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/chantel6.jpg","attachment_id":"696673"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/chantel7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/chantel7.jpg","attachment_id":"696674"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/chantel10-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/chantel10.jpg","attachment_id":"696675"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/chantel11-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/chantel11.jpg","attachment_id":"696676"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/chantel18-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/chantel18.jpg","attachment_id":"696677"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/chantel-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/chantel.jpg","attachment_id":"696668"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *