E shkarkoi nga detyra, por ministri teknik Demiraj vlerëson Mimi Kodhelin: Eshtë zonjë grua

Ministri teknik i Brendshëm Dritan Demiraj ka shprehur konsideratën e tij për ministren e Mbrojtjes Mimi Kodheli, e cila e ka shkarkuar nga detyra rreth 4 vite më parë Demirajn.

Duke i kthyer përgjigje një komentuesi në Facebook, Demiraj shprehet se Kodheli është, zonjë grua.

Komentuesi: Si ndihesh kur ulesh me nje tavoline me M. Kodhelin ?

Demiraj: Mire! Ajo eshte nje zonje grua.

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “E shkarkoi nga detyra, por ministri teknik Demiraj vlerëson Mimi Kodhelin: Eshtë zonjë grua”

  1. Labi 100% says:

    Ajo zonje grua eshte ….Po ti? I ke fshire ato komentet e tua nga fsb? Ku e quaje balerini, ndrikull etj ..dmth me gjuhen e saliut…

  2. Dd says:

    DD do te bente mire dhe do te ishte me dinjitetin e tij qe ti kerkonte falje publike zj Kodheli mbi fyerjet dhe fjalorin prej rrugaci qe ka perdorur me pare ndaj kesaj zonje te nderuar. Cdo kush qe e njeh DD e kupton shume me mire perse ai perdor keto fjale tani. Servile dhe llafazan ky eshte DD. Mburravec ne max ky ish kolonel, qe ne fund te fundit aftesite e tij Jane vete per komandant skuadre. Passion I tij ka qene te marre sa me shume medalje, sepse ato I benin me shume reklame tek ata qe nuk punonin me te. I vete dekoruari Nder I Kombit, kuptohet edhe me ndihmen e kapterr Jarit, nuk eshte gje tjeter vetem, nje aventurier, servile dhe nje rrugac.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *