FOTOT/ Modelja e famshme tregon format dhe të dashurin

Modelja e famshme Izabel Goulart po kalon momente relaksuese me të dashurin e saj, portierin gjerman të PSG, Kevin Trapp.

Ata janë fotografuar teska shijonin rrezet e diellit dhe bënin xhiro me jaht në plazhet e Spanjës.

E veshur me bikini modelja Izabel Goulart nxorri në pah format e saj perfekte trupore.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/modelja7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/modelja7.jpg","attachment_id":"697752"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/modelja9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/modelja9.jpg","attachment_id":"697754"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/modelja8-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/modelja8-1.jpg","attachment_id":"697753"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/modelja6-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/modelja6-1.jpg","attachment_id":"697751"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/modelja5-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/modelja5-1.jpg","attachment_id":"697750"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/modelja4-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/modelja4-1.jpg","attachment_id":"697749"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/modelja3-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/modelja3-1.jpg","attachment_id":"697748"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/modelja1-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/modelja1-1.jpg","attachment_id":"697747"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/modelja-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/modelja-1.jpg","attachment_id":"697746"}]

1 komente në “FOTOT/ Modelja e famshme tregon format dhe të dashurin”

  1. proudalbanin says:

    pershendetje, ndoshta ju intereson ky lajm…sa per dijeni Kevin Trap eshte nje dashamires i madh i kafes dhe kafen e tij e porosit tek nje djale shqiptar me banim ne Düsseldorf te Gjermanise.Per me shume shikoni linkun:
    https://www.instagram.com/p/BTwTELxAIgq/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *