FOTOT/ Njihuni me tifozet e veçanta të Juventusit dhe Realit

Finalja e Champions  mes Real Madridit dhe Juventusit po pritet me entuziazëm nga miliona shikues.

Këto dy skuadra do të zbresin në fushë të shtunën në mbrëmje. Në stadium për të parë ndeshjen do të jenë mijëra tifozë ku mes tyre nuk mund se si të mungojnë dhe bashkëshortet e futbollistëve.

Më poshtë do të shikoni disa nga të dashurat dhe bashkëshortet e lojtarëve si nga skuadra e Juventusit dhe nga ajo e Realit.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/futbollistet1-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/futbollistet1-1.jpg","attachment_id":"697437"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/futbollistet-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/futbollistet-1.jpg","attachment_id":"697436"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/futbollistet13-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/futbollistet13.jpg","attachment_id":"697438"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/futbollistet2-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/futbollistet2-1.jpg","attachment_id":"697439"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/futbollistet3-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/futbollistet3-1.jpg","attachment_id":"697440"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/futbollistet4-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/futbollistet4-1.jpg","attachment_id":"697441"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/futbollistet5-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/futbollistet5-1.jpg","attachment_id":"697442"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/futbollistet6-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/futbollistet6-1.jpg","attachment_id":"697443"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/futbollistet8-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/futbollistet8-1.jpg","attachment_id":"697445"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/futbollistet9-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/futbollistet9-1.jpg","attachment_id":"697446"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/futbollistet10-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/futbollistet10.jpg","attachment_id":"697447"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/futbollistet11-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/futbollistet11-1.jpg","attachment_id":"697448"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/futbollistet12-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/futbollistet12.jpg","attachment_id":"697449"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/futbollistet14-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/futbollistet14.jpg","attachment_id":"697450"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/futbollistet15-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/futbollistet15.jpg","attachment_id":"697451"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/futbollistet16-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/futbollistet16.jpg","attachment_id":"697452"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/futbollistet17-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/futbollistet17.jpg","attachment_id":"697453"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/futbollistet18-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/futbollistet18.jpg","attachment_id":"697454"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/futbollistet7-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/futbollistet7-1.jpg","attachment_id":"697444"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *