FOTOT/ ‘Tragjedi’ në politikë, Kreshnik Spahiu braktis Shqipërinë pasi u tradhëtua nga Basha: Goodbye Albania

Pasi Lulzim Basha e preu në besë duke mos e vendosur në listat e PD-së, ish-kreu i Aleancës Kuq e Zi largohet nga Shqipëria.

Kreshnik Spahiu është fotografuar sot në aeroportin “Nënë Tereza” duke u nisur drejt Milanos.

Pas daljes së listave të PD-së, Kreshnik Spahiu deklaroi publikisht daljen nga politika.

Kjo eshte vertet nje “tragjedi” per politiken shqiptare, pasi nuk do te kene shansin shqiptaret te shohin nje politikan tille, qe me nje te prekur me dore te ngreje ne kembe nje te paralizuar prej vitesh.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/spahiu-ne-aeroport_1496437033-4528886-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/spahiu-ne-aeroport_1496437033-4528886.jpg","attachment_id":"698025"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/kresho-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/kresho.jpg","attachment_id":"698027"}]

7 komente në “FOTOT/ ‘Tragjedi’ në politikë, Kreshnik Spahiu braktis Shqipërinë pasi u tradhëtua nga Basha: Goodbye Albania”

 1. Titi says:

  Shume mire qe uqerua nje hale,mire eshte te qerohet dhe klitoni i vellsji gjykate apeli ne Durres qe me vendime ne emer te republikes re qe merr i vjedh token pronarit dhe ja u jep styreqe ja kane marre pronari teligjshem.Ky gjykates ne province shkoje nd apel se kishte te vellane nenkryetar te KL D,dhe kur Saliu e shkarkoje cnuk tha per te tani ishte bashke me te ne cader ,kjp eshte politika e tyre vetem interesi.Halete si ky e i vellai kliton eshte mire ti pastrohen ketij vendi,koken thefshi atje ku shkojne.

 2. mergim tari says:

  Largohet nga memedheu drejtori I pare, I vetem dhe I paperseritshem i shkolles Bechalor fillore 6 mujore te Jurisprudences se PLEPAVE, legjenda, shqiponja, flamuri, shkopi i flamurit, vete heroi, kreshniku i maleve, fushave, I protestave dhe çadrave. Do na mungosh Kreshnik. Do te ndihet boshllkku qe ti do te krijosh. Por do ta zevendesojme boshllikun qe do na lësh. Ka plot plehera te tjera Shqiperia.

 3. mergim tari says:

  Ne fytyre ne tij ka vetem dhimbje.

 4. kozmo says:

  KUJT I INTERESOJNE UDHETIMET E NIKUT ????!!!

 5. Fieri says:

  Kjo te gjen ,kur debilet psikopat behen politikan ! Me falni se nuk dua te harxhoi kohen kot me keta tipa …… C’do gje mund te jene ,po vetem patriot JO…..

 6. Shoku shpati says:

  Ja beri m ketij vendi
  Bravo i qofte
  Nuk behet stani me lepuj.

 7. realisti says:

  Sikur mos te kthet me se e qelbi fare politiken,nje funderrine e shqiperise

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *