Qytetari: Të ka korruptuar Saliu, po nga Basha pse ke frikë? Rama: Voto PS të zbatojmë Vettingun. Me Lulin s’humb kohë…!

Komente të shumta ka marrë kryeministri Edi Rama në postimet e fundit që ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale.

Shumë e kritikojnë pse nuk pranoi një debat me Bashën, të tjerë se po bën show me premtime për fushatë dhe të tjerë se votat që mori nuk ishin për Rilindjen por edhe për ndëshkimin e Saliut.

Replikat

Komentuesi: Basharit mire ben qe nuk i jep kenaqesine ,per te mos fituar kredenciale, o Edo, por Sovranit te 1 Milion shuplakave,( plebishitare) do ja japish kenaqesine, se 1 Milionshi nuk ishte 100% vote per Rilindje, por ndeshkim per Saliun, e Sovrani kerkon ndeshkueshmeri te krimit e korrupsionit Politik, apo te ka korruptuar Sali me lulin, nga Torta e korrupsionit.

Rama: Voto PS qe te vazhdojme me zbatimin e Vetingut!

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *