Rama paralajmëron rikthimin e Fatmir Xhafajt në Ministrinë e Brendshme pas zgjedhjeve

Duke folur për kultivimin masiv të kanabisit në Shqipëri në Opinion, kryeministri Edi Rama vlerësoi njësoj dy ish ministrat e PS, Saimir Tahiri dhe Fatmir Xhafaj.

Por kur foli për këtë të fundit tha se “kishte bërë një punë të shkëlqyer të cilën do ta vazhdonte pas krijimit të qeverisë së re, nëse PS arrinte të dilte forcë e parë pas zgjedhjeve“.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/xhafaj-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/xhafaj-3.jpg","attachment_id":"657341"}]

2 komente në “Rama paralajmëron rikthimin e Fatmir Xhafajt në Ministrinë e Brendshme pas zgjedhjeve”

  1. hakuna says:

    Po c’e do Xhafajn o Rama, ai s’merret dot me hashashin!

  2. Tema says:

    Sa te jem un gjalle., s’do ket minister te tille te ne.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *