FOTOT/ Të pasmet e mëdha e skualifikuan nga miss BumBum

Modelja Mariana Soares u përjashtua nga gara e miss BumBum pasi të pasmet e saj ishin shum të madhe dhe… ishin të bëra.

Modelja 34 vjeçare kishte ëndërr që të fitonte këtë konkurs dhe për t’ja dalë ajo mbajti dieta të shumta dhe kreu disa oporacione plastike.

Por juria e skualifikoi nga gara  pasi ajo i kishte zmadhuar shumë të pasmet e saj.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/misi2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/misi2.jpg","attachment_id":"698347"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/misi3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/misi3.jpg","attachment_id":"698348"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/misi4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/misi4.jpg","attachment_id":"698349"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/misi5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/misi5.jpg","attachment_id":"698350"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/misi6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/misi6.jpg","attachment_id":"698351"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/misi7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/misi7.jpg","attachment_id":"698352"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/misi-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/misi.jpg","attachment_id":"698346"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *